Referencje

Pomoc we wszystkich dziedzinach

Z OmniFin współpracuję od prawie dwóch lat. W świadczeniu usług przedstawiciele OmniFin nie trzymają się sztywno żadnego ograniczonego zakresu obowiązków, lecz starają się pomóc we wszystkich dziedzinach związanych z finansami mojej firmy. Bardzo cenię sobie taką postawę, ponieważ w toku naszej współpracy nieraz przyczyniła się do rozwiązania wielu problemów.

Barbara Danek - właściciel - sklep "Polski Folk" w Porcie Lotniczym we Wrocławiu

Komunikacja i przystępność raportów

Decyzja o skorzystaniu z oferowanej przez OmniFin usługi zarządzania środkami pieniężnymi oraz sprawami kadrowymi okazała się rozwiązaniem optymalnym. Nie zatrudniając personelu do obsługi finansowej i administracyjnej, nasza firma - dzięki wsparciu ze strony OmniFin - może realizować zapłaty, planować sytuację finansową i monitorować spływ należności. Dzięki efektywnej komunikacji i przystępności raportów przygotowywanych przez OmniFin, na bieżąco jesteśmy zorientowani w naszej sytuacji i najbliższej perspektywie finansowej. Pełna obsługa spraw kadrowych i finansowych przez firmę OmniFin pozwala skupić się naszym pracownikom wyłącznie na rzeczach ściśle związanych z profilem działalności naszej firmy, co w przypadku kilkuosobowego zespołu jest kluczowe dla optymalizacji kosztów i szybkiego rozwoju.

Patryk Chamuczyński - Prezes Zarządu - Radytek

Dobry partner

Przez cały czas naszej współpracy doceniamy fakt, iż zespół OmniFin pozostaje blisko naszych spraw i problemów. Pomogło to w wypracowaniu najbardziej odpowiednich dla nas rozwiązań i daje nam ciągły komfort, że naszym sprawom poświęcana jest należyta uwaga. Spersonalizowane podejście oraz możliwość komunikacji w języku angielskim sprawiają, iż będąc zagranicznym inwestorem postrzegam OmniFin jako dobrego partnera.

Louis van der Hoeven - inwestor rynku kapitałowego i nieruchomości (Holandia)

Wysoka kompetencja

Z przyjemnością potwierdzam naszą satysfakcję z profesjonalnych usług OmniFin. OmniFin podjął kluczową rolę w utworzeniu lokalnie naszego biznesu w Polsce. Dzięki wysokiej kompetencji i płynnej komunikacji ze specjalistami OmniFin, na każdym etapie mieliśmy komfort pełnego zrozumienia, w jakim miejscu procesu się znajdujemy i jakie kroki są jeszcze przed nami. Zdecydowanie, podejście takie, jak zespołu OmniFin, jest oczekiwane przez praktycznie każdą organizację zagraniczną inwestującą w Polsce.

Audun Fosselie Hansen - Dyrektor Wykonawczy - Simula Innovation AS (Norwegia)

Rzetelne podejście

Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usługi Zewnętrzny Dyrektor Finansowy oferowanej przez OmniFin z pewną dozą niepewności, czy sprosta ona naszym oczekiwaniom. Nasze początkowe wątpliwości szybko jednak ustąpiły ze względu na bardzo rzetelne podejście OmniFin do obsługi. Z perspektywy już ponad dwuletniej współpracy możemy uznać to rozwiązanie za optymalne dla takiej firmy jak nasza. Dzięki temu zachowujemy elastyczność, a jednocześnie otrzymujemy wysoką jakość - gdzie każdy z naszych problemów jest rozwiązywany z należytą uwagą.

Marcin Wojczyński - General Manager - SMG Polska sp. z o.o.

Wysoki poziom

W oparciu o naszą dotychczasową współpracę mogę potwierdzić bardzo wysoki poziom świadczonych przez OmniFin usług, zarówno na etapie tworzenia projektu biznesowego jak i w bieżącym prowadzeniu księgowości. Na wyróżnienie zasługuje wysoka kultura organizacji połączona z demonstrowaną doskonałą znajomością aktualnych przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości, a przede wszystkim biegłość w ich praktycznym stosowaniu.

Krzysztof Cieślak - Prezes Zarządu - Nestcon sp. z o.o.

Skontaktuj się
z naszym biurem

Aktualności

28

Marca

Podatki

W toku naszej współpracy z klientami w zakresie prowadzenia ksiąg oraz zarządzania finansami, na bieżąco i w sposób aktywny analizujemy sytuację podatkową przedsiębiorców. Pomagamy planować...

02

Kwietnia

CFO Outsourcing

CFO Outsourcing - czyli Zewnętrzny Dyrektor Finansowy to unikalna usługa adresowana do tych przedsiębiorców, którym w prowadzeniu działalności potrzebna jest informacja zarządcza oraz ogląd...

Chcemy być Twoim partnerem

OmniFin posiada bogate doświadczenie na każdym poziomie kompetencji finansów przedsiębiorstwa.
Uznajemy to za ogromną wartość dla nas i dla naszych Klientów. Nasza dziedzina to jednocześnie nasza pasja, co za każdym razem staramy się manifestować poprzez sposób wykonywania przez nas usług.