OmniFin

Dlaczego my

OmniFin tworzy zespół specjalistów. Sprawdź dlaczego warto wybrać nasze usługi i ile może zyskać Twój biznes.

dlaczego my
dlaczego my
Doradzamy kompleksowo i skutecznie Świadczymy pełen wachlarz usług doradczych w obszarze finansowo-księgowym, kadrowo-płacowym i podatkowym.
omnifin
Jesteśmy partnerem Pomagamy identyfikować wyzwania po stronie naszych klientów i proponujemy rozwiązania szyte na miarę.
omnifin
Wykorzystujemy nowoczesne technologie Zapewniamy maksymalny komfort współpracy przez zastosowanie intuicyjnych narzędzi IT.
omnifin
Jesteśmy praktykami Zatrudniamy specjalistów mających duże doświadczenie w biznesie, którzy rozumieją procesy i prawidłowości, według których funkcjonują organizacje.
omnifin
Nasz zespół jest dla nas ważny! Przykładamy bardzo dużą wagę do rozwoju naszych pracowników, zapewniając im środowisko pracy, w którym mogą się rozwijać i podwyższać swoje kompetencje.
omnifin
Doświadczenie i profesjonalizm Posiadamy wieloletnią praktykę w prowadzeniu rachunkowości dużych Klientów.
omnifin
Chronimy Twój biznes Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego prowadzimy księgi rzetelnie, a nasza wiedza i praktyka uchronią Cię przed nieprzyjemnościami związanymi np. z kontrolą US.
omnifin
Jesteśmy dyspozycyjni Nasi specjaliści gotowi są pomóc w każdej sytuacji. Zapewniamy sprawny, bieżący kontakt.
omnifin
Dajemy więcej Standardowe usługi uzupełniamy szeregiem dodatkowych, pomocnych w optymalizacji przedsiębiorstwa.
omnifin
Współpraca bez ryzyka Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
omnifin
Cenimy długofalową współpracę Nasi Klienci wiążą się z nami na lata.
omnifin
Jesteśmy elastyczni Możemy przejąć księgi rachunkowe w trakcie roku. Oprócz naszego podstawowego oprogramowania, jesteśmy w stanie zaoferować obsługę księgową lub kadrowo-płacową w programach innych producentów – takich jak MS Dynamics NAV, InsERT czy CDN Optima.
omnifin
Posiadamy bogate doświadczenie Obsługujemy spółki z różnych branż: e-commerce, IT, produkcja przemysłowa, ochrona zdrowia, budownictwo.
omnifin
OmniFin dba o bezpieczeństwo danych Bazy naszych klientów przechowywane są w dwóch lokalizacjach, a każdego dnia tworzone są kopie zapasowe - wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko utraty danych.
omnifin

Polecają nas

W ciągu ponad 10 lat działalności zdobyliśmy zaufanie przeszło 100 przedsiębiorstw. Działamy w oparciu o rekomendacje. Dziękujemy, że nas doceniacie!

Od 10 lat jestem klientem firmy księgowej OmniFin, a konkretnie bardzo szczęśliwym klientem, ponieważ:

• OmniFin oferuje niezwykle profesjonalną, rzetelną i uprzejmą obsługę;
• wszystkie usługi są zawsze wykonywane na czas, a nawet przed wymaganym terminem;
• pracownicy firmy są zawsze do pełnej dyspozycji klienta w biurze, telefonicznie oraz mailowo w godzinach pracy, a w nagłych sytuacjach także poza nimi, gdyż zdarzało mi się prosić o poradę w ważnej dla mnie sprawie np. w godzinach wieczornych, lub podczas weekendu i nigdy mi jej nie odmówiono;
• dokumenty niezbędne dla celów np. kredytowych, lub leasingowych były na moją prośbę zawsze przygotowywane błyskawicznie;
• zeznanie roczne otrzymuję z dużym zapasem czasowym przed terminem płatności podatku rocznego, więc jeśli jest on wysoki mam komfort czasowy na przygotowanie się do tej płatności;
• zawsze mogę liczyć na profesjonalne doradztwo podatkowe udzielane życzliwe, cierpliwie i w dogodnym dla mnie czasie;
• dzięki pomocy pracowników firmy otrzymałam duże wsparcie finansowe z tarczy ochronnej dla przedsiębiorców, wypełniono za mnie dokumenty bez dodatkowej odpłatności za tę czasochłonną usługę;
• pracownicy firmy nieustannie podwyższają swoje umiejętności i poszerzają wiedzę biorąc udział w szkoleniach;
• wchodząc do biura OmniFin wyczuwa się przyjazną atmosferę pomiędzy poszczególnymi pracownikami oraz wobec klienta, który nie jest traktowany jak intruz, lecz z należytą uwagą i dbałością, widać, że firmie zależy na dobrej współpracy z klientem, co daje mi bezcenne poczucie bezpieczeństwa i spokoju o sprawy finansowe mojej firmy;
• firma mieści się w przestronnym, eleganckim biurze, w centrum miasta z dogodnym dojazdem i pobliskim parkingiem.

Hanna Baurowicz-Fujak, Tłumacz przysięgły języka angielskiego CONTINENTAL Szkoła Języków Obcych

Czytaj więcej

Certyfikaty

omnifin

omnifin

Nasza firma pracuje w oparciu o system

enova365

    Nasza firma przynależy

    logo-cik kibr_LOGO

    Korzystamy z narzędzi

    © 2021 Anna Szuba-Mach. All right reserved.