kariera

Kariera

Zespół to nasz największy kapitał! To właśnie wiedza i umiejętności naszych pracowników, sprawiają, że świadczymy usługi, na tak wysokim poziomie. Codziennie dbamy o przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy. Jeżeli chcesz pracować w rozwojowym środowisku – praca w OmniFin jest właśnie dla Ciebie!

kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko będziemy mieć propozycję zawodową dla Ciebie.

kariera
kariera

W OmniFin dbamy o rozwój osobisty pracowników i zdajemy sobie sprawę z różnorodności predyspozycji i charakterów. Dlatego korzystamy z profilowania według modelu FRIS. Model FRIS opiera się o 4 perspektywy poznawcze: Fakty-Relacje-Idee-Struktury. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować zakres obowiązków każdego pracownika do jego indywidualnego stylu myślenia i działania.

omnifin

Dołącz do rosnącej społeczności naszych specjalistów

Chodzi nie tylko o pracę

W OmniFin nawiązujesz przyjaźnie na całe życie. Dla nas praca ma być frajdą. Dołączając, przeżyjesz prawdziwie ludzką, różnorodną i pełną samodoskonalenia przygodę. Z nami będziesz mieć przestrzeń do sugerowania, tworzenia, testowania i nabierania doświadczenia. Chcemy, abyś był sobą. Zobaczysz, pozostaniemy w kontakcie, nawet jeśli opuścisz firmę.

Struktura stanowisk w OmniFin

Aktualne oferty pracy

Jesteś osobą zaangażowaną i sumienną? Szukasz stabilnego zatrudnienia? Ważny jest dla Ciebie rozwój zawodowy i osobisty?
Wyślij swoje CV oraz krótką wiadomość, dlaczego chcesz z nami pracować na adres: omnifin@omnifin.pl

Numer referencyjny: OMNIFIN/JELENIA GÓRA/SKiP
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy: Umowa o pracę
Miejsce pracy: Jelenia Góra, Dolnośląskie
Specjalne wymagania: Brak

Opis

OmniFin to nowoczesna firma, która świadczy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, jak również wspiera średnie i małe przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami. Działamy lokalnie, jednak nasz zasięg wykracza poza siedziby biur we Wrocławiu i w Jeleniej Górze obejmując praktycznie cały obszar Dolnego Śląska.

Nasz zespół składa się z dynamicznych osób, które pod kierunkiem doświadczonych ekspertów w obszarze ksiąg rachunkowych i podatkowych, kadr i płac, jak również w budowaniu systemów informacji zarządczej realizują wymagające zadania dla naszych klientów. Naszą ambicją jest utrzymanie w Jeleniej Górze wysoce kompetentnego biura, które będzie realizować obsługę na rzecz podmiotów międzynarodowych, praktycznie każdej wielkości.

Zatrudnimy osobę do działu Kadry i Płace, gdzie zadaniem jej będzie rozliczanie płac i realizacja obowiązków kadrowych dla klientów naszej firmy. Stanowisko zostało utworzone w biurze OmniFin w Jeleniej Górze.

W zakres obowiązków na tym stanowisku, wchodzi:

  • naliczanie płac, dodatków rozliczeń z pracownikami
  • obliczanie składek ZUS, zaliczek na podatki dochodowe
  • rozliczanie delegacji, szkoleń, świadczeń pracowniczych
  • prowadzenie ewidencji spraw i dokumentów pracowniczych
  • identyfikowanie i realizowanie obowiązków wynikających z prawa pracy i aktów pokrewnych
  • systematyzowanie i archiwizacja dokumentów
  • sporządzanie zestawień i raportów dla klientów i ich pracowników
  • komunikacja i wsparcie dla klientów w realizowaniu obowiązków związanych z zatrudnieniem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia kierunkowego
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy własnej
  • znajomości pakietu MS Office
  • determinacji do rozwoju oraz dążenia do samodzielności
  • samodzielności, systematyczności i zaangażowania

Możemy Ci zaoferować:

Oferujemy pracę w młodym i zmotywowanym zespole. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca w naszej firmie daje również możliwości zdobycia rozległego doświadczenia w firmie księgowo-doradczej działającej w otoczeniu międzynarodowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (życiorys zawodowy)

Niniejszym informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane daje RODO) firma TLA OmniFin sp. z o.o. Plac Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 54/8, 58-500 Jelenia Góra jest administratorem Pana/-i danych osobowych. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i c) RODO, tj. w celu rozpatrzenia kandydatury i nawiązania stosunku pracy, przebiegu i wykonywania zobowiązań stron stosunku pracy oraz wypełnienia obowiązków płatnika.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji, a w przypadku nawiązania stosunku pracy przez okres jego trwania i wymagany przepisami prawa regulującymi obowiązek przechowywania akt osobowych. W przypadku gdy stosunek pracy nie zostanie nawiązany dane będą przechowywane pod kątem kolejnych rekrutacji – nie dłużej niż przez okres 3 lat. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak również prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych – w sytuacjach określonych w RODO.

Jesteś zainteresowana/y tą ofertą?

Kliknij w przycisk aplikuj i wypełnij formularz lub wyślij do nas swoje CV na adres: omnifin@omnifin.pl

Tytuł maila: Specjalista – Kadry i Płace

Pamiętaj, aby załączyć poniższą zgodę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Certyfikaty

omnifin

omnifin

Nasza firma pracuje w oparciu o system

enova365

    Korzystamy z narzędzi