omnifin

Od 2010 roku prowadzimy księgowość i rachunki małych i średnich firm z całej Polski. Pomagamy przedsiębiorcom w efektywnym prowadzeniu biznesu, zapewniając kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości, sprawozdawczości, kadrach i płacach, zarządzaniu gotówką, podatkach.

Nasze hasło to „Więcej niż księgowość - znacznie więcej”. Chcemy – poprzez połączenie wiedzy eksperckiej z wielu dziedzin i pasji do finansów - dawać naszym Klientom spokój codziennego działania i doskonałe warunki do dalszego rozwoju. Wierzymy, że outsourcing procesów może być źródłem przewagi konkurencyjnej naszych Klientów. Standardowe usługi uzupełniamy szeregiem dodatkowych rozwiązań, pomocnych w optymalizacji przedsiębiorstwa.

W ciągu już 14 lat działalności OmniFin otoczyliśmy się utalentowanymi osobami, które podzielają naszą wizję i prezentują postawę pokrywającą się z naszymi celami. Dzisiaj nasz zespół liczy już 20 osób: księgowych oraz specjalistów ds. kadr i płac, doradców podatkowych. Bogate doświadczenie, a także stałe podnoszenie kompetencji zapewniają najlepsze rozwiązania finansowe-księgowe oraz kadrowo-płacowe dla naszych Klientów.

Zaufało nam ponad 100 przedsiębiorstw, które działają w takich sektorach jak e-commerce, programowanie, produkcja przemysłowa, ochrona zdrowia, farmacja, świadczenie usług profesjonalnych, budownictwo.

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie. Pomaga nam to zachować mobilność i elastyczność – zwłaszcza w obecnych, wymagających czasach. W pracy i komunikacji z klientami wykorzystujemy kanały elektronicznego transferu dokumentów oraz spotkań i rozmów za pośrednictwem dedykowanych internetowych aplikacji. Chcemy zachować w ten sposób nasze wysokie standardy bezpieczeństwa i poufność danych, a jednocześnie nie ograniczać w żaden sposób możliwości wspierania naszych Klientów z całej Polski.

Dzięki naszemu wsparciu Klienci mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności.

Historia spółki

Nasz zespół

kOMpetentni i doświadczeNI w FINansach

OmniFin tworzy zespół 20 ekspertów: księgowych, specjalistów ds. kadr i płac, doradców podatkowych.

Bogate doświadczenie, a także stałe podnoszenie swoich kwalifikacji zapewniają najlepsze rozwiązania finansowe-księgowe oraz kadrowo-płacowe dla naszych Klientów.

Partnerzy

Tomasz Kuban

Tomasz Kuban

Partner - Prezes Zarządu

więcej informacji
Magdalena Dudek

Magdalena Dudek

Partner - Członek Zarządu

więcej informacji
 1. Księgowość i Podatki

  Jadwiga

  Jadwiga

  Kierownik Działu Księgowości i Podatków

  więcej informacji
  1. Katarzyna

   Katarzyna

   Lider

   1. Paulina

   2. Paula

   3. Karolina

   4. Olga

   5. Dagmara

   6. Aleksandra

  2. Anna

   Anna

   Lider

   1. Julianna

   2. Natalia

   3. Natalia

   4. Marcelina

   5. Pola

 2. Kadry i Płace

  Marta

  Marta

  Kierownik Działu Kadry i Płace

  więcej informacji
   1. Agata

   2. Kamila

   3. Jagoda

   omnifin wartości

Certyfikaty

omnifin

omnifin

Nasza firma pracuje w oparciu o system

enova365

  Nasza firma przynależy

  logo-cik kibr_LOGO

  Korzystamy z narzędzi

  © 2021 Anna Szuba-Mach. All right reserved.